!i

Organisatie

Raad van Bestuur

  • Dhr. Peter Degadt, voorzitter
  • Dhr. B. Peirsegaele, ondervoorzitter 
  • Dhr. A. Daenekindt
  • Zr. C. Everaere
  • Dhr. B. Lejeune
  • Mevr. M. Van de Walle
  • Dhr. I. Vanden Auweele
  • Prof. dr. Peter Vandenberghe
  • Dhr. B. Vander Cruyssen, secretaris 
  • Dhr. L. Vansteene

Directiecomité







Dhr. Bart De Bock
Algemeen directeur
algemenedirectie@azdamiaan.be
059 41 67 41
Dhr. Patrick Lanssens
Directeur
planssens@azdamiaan.be
059 41 45 31
Mevr. Inge Luts
Directeur patiëntenzorg
iluts@azdamiaan.be
059 41 67 45
Mevr. Ellen De Ruwe
Directeur HR
ederuwe@azdamiaan.be
059 41 68 10





Mevr. Karolien Casier
Directeur administratie - financiën
kcasier1@azdamiaan.be
059 41 67 47
Dhr. Brecht Dekeyser
Directeur Data en IT
bdekeyser1@azdamiaan.be
059 41 67 58
Dhr. Kurt Verbeke
Hoofdapotheker
kverbeke@azdamiaan.be
059 41 45 20
Dr. Sabine Gerniers
Hoofdarts
059 41 67 41
Mevr. Sarah Degryse
Facilitair directeur
sdegryse@azdamiaan.be
059 41 45 33

Medische Raad

  • Dr. G. Alliet, voorzitter
  • Dr. S. Bogaerts
  • Dr. A. Broeders
  • Dr. K. Goddeeris
  • Dr. G. Nackaerts
  • Dr. G. Orbie, secretaris
  • Dr. G. Roef
  • Dr. A. Simpelaere
  • Dr. A. Terwecoren, ondervoorzitter