!i

Pneumologie

Meer info

Dr. An Simpelaere

Pneumologie

Simpelaere Ann Longziekten
Kwalificatie
arts-specialist longziekten
Subspecialisatie
Longziekten
E-mail
Voor afspraak
059 41 40 60
Route
17
Status
Geconventioneerd voor de activiteiten in Az Damiaan
Geaccrediteerde zorgverlener
Verzekerde zorgverlener
Zelfstandige zorgverlener
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Voormiddag op afspraak Voormiddag op afspraak Voormiddag op afspraak Voormiddag op afspraak
Namiddag op afspraak
Indien je niet aanwezig kan zijn op een geplande afspraak, moet je de arts hiervan minstens 24 uur op voorhand verwittigen. Bij het niet (tijdig) verwittigen, kan een administratieve kost (minimaal 15 euro - maximaal 60 euro) worden aangerekend. Wij danken je voor het begrip.

Over dokter An Simpelaere

Dr. An Simpelaere behaalde haar diploma geneeskunde aan de Universiteit Gent in 2003.

Naderhand genoot zij een uitstekende opleiding Inwendige Ziekten en Pneumologie in het AZ Sint-Jan Brugge-Oostende AV onder leiding van dr. E. Matthys en in het UZ Gent onder leiding van prof. dr. G. Joos. 

Zij volgde een bijkomende opleiding intensieve zorgen bij prof. dr. Decruyenaere in het UZ Gent. Op basis van haar wetenschappelijk en klinisch werk, alsook de sociale omgang met collega’s, verpleging en patiënten werd zij op het einde van haar opleiding laureaat van de Pfizer Educational Grant 2009.