Stage technoloog medische beeldvorming
Een dienst Medische Beeldvorming wordt soms verkeerdelijk gezien als een louter technische dienst, waar geen plaats is voor verpleegtechnieken, procedures of een empatische benadering van de patiënt.
De evolutie in de medische beeldvorming gaat echter razend snel. De afdeling Medische Beeldvorming beschikt over de nieuwste toestellen op de markt en heeft enkele primeurs op het vlak van medische beeldvorming op de afdeling aanwezig.
Naast de ultramoderne apparatuur heeft de afdeling een uitstraling naar buiten toe, die belangrijk is voor zowel het ziekenhuis als de afdeling zelf.
Contact
Stageaanvraag
Alle stageaanvragen verlopen via de contactpersonen en niet rechtstreeks via de zorgeenheden/afdelingen.
Stage-informatie
Voor aanvang van de stage
- Registreer je als student en bevestig je stage (verplicht).
- Lees na het inloggen op deze website de specifieke studenteninformatie van de dienst medische beeldvorming.
- Lees ook de algemene informatie voor studenten.
- Stage lopen kan enkel na het ondertekenen van een stagecontract.
- Vul de clausule informatieveiligheid in.
Op je eerste stagedag
- Tenzij anders afgesproken, wordt je om 8.15 uur onthaald in de inkomhal van het ziekenhuis.
- Je brengt volgende documenten in orde: stagecontract, clausule informatieveiligheid (in te dienen), geldig gezondheidsattest (bijhouden in stagemap) en werkpostfiche (bij de stagebevestiging door te nemen, en af te vinken als 'gelezen en begrepen').
- Zorg voor een hangslotje om je kleedkastje te kunnen afsluiten.
- Zorg voor degelijk schoeisel en een reglementair werkpak.
- Het dragen van een dosismeter is verplicht: deze ontvang je tijdens je onthaal.
De stage mag niet aangevat worden indien je niet in orde bent met de vereiste documenten!